Последната промена е направена на:
13 декември 2019 во 15:45 часот.
Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)Albanian
header_mk
Настани
Филтер по наслов     Прикажи # 
# Наслов Датум
1 Агенција за супервизија на осигурување, Министерство за финансии и Народната банка ги доделија наградите по повод деновите на штедењето и осигурувањето: Преку финансиска едукација до посилна економија Понеделник, 11 Ноември 2019
2 Свечено одбележување на 10-годишнината од основањето на Агенцијата за супервизија на осигурување и Денот на осигурување (1 Ноември) Понеделник, 04 Ноември 2019
3 Наградени ученици на Конкурсот за ученици од основното и средното образование по повод Светскиот ден на штедењето ‒ 31 октомври и Денот на осигурувањето ‒ 1 ноември Петок, 01 Ноември 2019
4 СООПШТЕНИЕ Вторник, 01 Октомври 2019
5 Агенцијата за супервизија на осигурување, домаќин на Регионален настан на осигурителни супервизори Среда, 11 Септември 2019
6 Одржана првата „INSURTECH“ работилница во Стопанската комора на Македонија - ДИГИТАЛИЗАЦИЈАТА КАКО УСЛОВ ЗА РАЗВОЈ НА ПАЗАРОТ НА ОСИГУРУВАЊЕ Понеделник, 11 Февруари 2019
7 Доделени наградите на учениците со најдобри творби за меѓународните денови на штедењето и осигурувањето Вторник, 20 Ноември 2018
8 ИЗВЕСТУВАЊЕ Четврток, 08 Ноември 2018
9 Одбележување на Денот на осигурувањето, 1 ноември, 2018 година Петок, 02 Ноември 2018
10 Регионална актуарска конференција – 22 февруари 2018 година Вторник, 20 Февруари 2018
 
« ПочетокПред123456СледноКрај »
Страница 1 од 6

Анкета

Дали сметате дека нашата интернет страница ги задоволува вашите потреби?
 
Дали сметате дека информациите на нашата интернет страница се лесно достапни?
 

 

 

  • Потребна документација
  • Тарифник на АСО
  • Мисија
  • Квартални извештаи
  • Прашајте ја АСО
  • Закони
  • Регистар на друштва за осигурување