Последната промена е направена на:
13 декември 2019 во 15:45 часот.
Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)Albanian
header_mk
Настани
Филтер по наслов     Прикажи # 
# Наслов Датум
11 Наградени на конкурсот „Светски ден на штедење“ (на теми: „И јас умеам да штедам“ и „Што значи за мене осигурувањето на домот и семејството“) Среда, 01 Ноември 2017
12 Реализирана работна посета со претставници од Регулаторот на финансиски пазар на Австрија Четврток, 20 Јули 2017
13 Глобална недела на пари Петок, 24 Март 2017
14 Доделена награда на Агенцијата за супервизија на осигурување Среда, 01 Март 2017
15 Спроведена обука за вработените во Агенцијата за супервизија на осигурување Четврток, 03 Март 2016
16 Одбележување на Денот на осигурувањето, 1 ноември, 2015 година Четврток, 05 Ноември 2015
17 Предизвици и трендови на глобалната осигурителна индустрија и нивното влијание на осигурителната индустрија во Македонија Вторник, 22 Септември 2015
18 Одбележување на Денот на осигурувањето Понеделник, 10 Ноември 2014
19 Доделување на награди за најдобри ликовни и литературни творби по повод меѓународниот ден на штедење Петок, 31 Октомври 2014
20 Прес конференција за промоција на новото осигурување во земјоделството подржано од Европа Ре Среда, 17 Септември 2014
 
« ПочетокПред123456СледноКрај »
Страница 2 од 6

Анкета

Дали сметате дека нашата интернет страница ги задоволува вашите потреби?
 
Дали сметате дека информациите на нашата интернет страница се лесно достапни?
 

 

 

  • Потребна документација
  • Тарифник на АСО
  • Мисија
  • Квартални извештаи
  • Прашајте ја АСО
  • Закони
  • Регистар на друштва за осигурување