Последната промена е направена на:
13 декември 2019 во 15:45 часот.
Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)Albanian
header_mk
Соопштенија
Филтер по наслов     Прикажи # 
# Наслов Датум
1 Во Агенцијата за супервизија на осигурување се оддржа висока средба со преставници на Централна банка на Косово Вторник, 26 Ноември 2019
2 Работна средба на земјите носители на Проектот за подготовка на Националната стратегија за финансиска едукација во соработка со OECD и Министерството за финансиии на Холандија Понеделник, 25 Ноември 2019
3 Конкурс за ученици од основното и средното образование по повод Светскиот ден на штедењето ‒ 31 октомври и Денот на осигурувањето ‒ 1 ноември Понеделник, 07 Октомври 2019
4 Работилница на тема Директна обработка на штети од автоодговорност Петок, 04 Октомври 2019
5 Финансиската стабилност и натаму ќе се зајакнува Вторник, 01 Октомври 2019
6 Дигитализација во осигурувањето Вторник, 01 Октомври 2019
7 InsurHack Скопје 2019 Понеделник, 30 Септември 2019
8 Соопштение Среда, 25 Септември 2019
9 Супервизорски форум, Франкфурт, Германија Понеделник, 16 Септември 2019
10 С О О П Ш Т Е Н И Е Среда, 11 Септември 2019
 
« ПочетокПред12345678910СледноКрај »
Страница 1 од 15

Анкета

Дали сметате дека нашата интернет страница ги задоволува вашите потреби?
 
Дали сметате дека информациите на нашата интернет страница се лесно достапни?
 

 

 

  • Потребна документација
  • Тарифник на АСО
  • Мисија
  • Квартални извештаи
  • Прашајте ја АСО
  • Закони
  • Регистар на друштва за осигурување