Последната промена е направена на:
13 декември 2019 во 15:45 часот.
Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)Albanian
header_mk
Соопштенија
Филтер по наслов     Прикажи # 
# Наслов Датум
31 С О О П Ш Т Е Н И Е за спроведување на обука и стручен испит за вршење работи на застапување во осигурување Вторник, 26 Февруари 2019
32 Повик за поднесување на понуди за избор на едукатори за образовни услуги Петок, 15 Февруари 2019
33 Техничка помош за финансиска едукација во Програмата на Конституенцата на Министерството за финансии на Холандија во соработка со Меѓународната мрежа за финансиска едукација при ОЕЦД Понеделник, 10 Декември 2018
34 ИЗВЕСТУВАЊЕ Вторник, 04 Декември 2018
35 Наградени ученици на Конкурсот за ученици од основното и средното образование по повод Светскиот ден на штедењето ‒ 31 октомври и Светскиот ден на осигурувањето ‒ 1 ноември Четврток, 01 Ноември 2018
36 ИЗВЕСТУВАЊЕ Четврток, 25 Октомври 2018
37 СООПШТЕНИЕ Понеделник, 22 Октомври 2018
38 СООПШТЕНИЕ Понеделник, 22 Октомври 2018
39 СООПШТЕНИЕ Петок, 12 Октомври 2018
40 СООПШТЕНИЕ Петок, 12 Октомври 2018
 
« ПочетокПред12345678910СледноКрај »
Страница 4 од 15

Анкета

Дали сметате дека нашата интернет страница ги задоволува вашите потреби?
 
Дали сметате дека информациите на нашата интернет страница се лесно достапни?
 

 

 

  • Потребна документација
  • Тарифник на АСО
  • Мисија
  • Квартални извештаи
  • Прашајте ја АСО
  • Закони
  • Регистар на друштва за осигурување